drogaCzym Skills’ Crafter się wyróżnia i dlaczego warto wybrać się w podróż po rozwój właśnie ze mną .

Moja firma jest  jednoosobowa  i to jest jej wielka zaleta. Mogę wybierać takie zlecenia, które zapewnią dobrą jakość dla moich klientów, ale i zadowolenie oraz mój własny rozwój. Koszty szkoleń są dzięki temu konkurencyjne a zawartość szkoleń dopasowana do indywidualnych oczekiwań.

Portfolio na mojej stronie zawiera jedynie wskazówkę, czego możecie oczekiwać lub o co pytać – ponieważ zazwyczaj chętnie rozszerzam obszar szkolenia o dodatkowe tematy w oparciu o dostępną literaturę, publikacje i własne doświadczenia z zarządzania i konsultingu.

Jestem zwolenniczką teorii Win-Win – czyli żadnej ukrytej agendy, otwartość w negocjacjach i szczerość w dzieleniu się doświadczeniami czy przedstawianiu kompetencji. Jestem w stanie powiedzieć, że jakiegoś tematu nie dostarczę ze względu na np. lukę w wiedzy czy brak czasu na dobre przygotowanie. Znam swoje mocne strony i potrafię je wykorzystać.

Uczestnicy szkoleń cenią je za moje zaangażowanie, umiejętność przekazywania informacji i różnorodność ćwiczeń. Za znajomość ciekawych narzędzi czy blogów i publikacji, które poszerzają spojrzenie na dany temat.

Warto więc ze mną wybrać się w tą drogę.

Ciekawostka – polecam świetny blog:

Po Nitce Ariadny http://ponitceariadny.pl – wiele narzędzi i wiedza do rozwijania firmy w internecie. Dzięki podcastom Ariadny poznałam aplikację do rejestrowania szkoleń CAMTASIA.

Co mnie wyróżnia
Tagi:        

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *